ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

To Eden Resort Rehabilitation, Wellness, Assisted Living προσλαμβάνει – Κενές θέσεις εργασίας για καθαρίστριες

11:33 - 30.08.2019

Το Eden Resort Rehabilitation, Wellness, Assisted Living, φιλοξενεί βραχυπρόθεσμη ή μακροπρόθεσμη διαμονή, προσφέροντας αποθεραπεία, αποκατάσταση, αποκατάσταση, ιατρική και νοσηλευτική φροντίδα, ευεξία, ανεξάρτητη ή υποβοηθούμενη διαβίωση ή ένα νέο πρόγραμμα υγιεινής ζωής.

Αποστολή μας είναι να παρέχουμε υψηλής ποιότητας επιστημονικές υπηρεσίες βοηθώντας τους συνανθρώπους μας να αποκαταστήσουν ή και να βελτιώσουν τις ικανότητες τους σε ένα ασφαλή, εμπλουτισμένο και σωστά εξοπλισμένο περιβάλλον, με ξέγνοιαστη διαμονή, ευχάριστη χαλάρωση σε συνθήκες θέρετρου προσιτό σε όλους που το έχουν ανάγκη.

Αν έχεις την γνώση και την αγάπη για τον άνθρωπο, θες να εργάζεσαι μέσα ένα ομαδικό πνεύμα και είσαι πρόθυμο και ταλαντούχο άτομο, τότε στείλε το βιογραφικό σου για τη θέση:

Καθαρίστριες

Απαιτούμενα προσόντα:

•             Ευχάριστη προσωπικότητα

•             Ομαδικό πνεύμα

•             Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά

Καθήκοντα:

•             Εκτέλεση εργασιών καθαρισμού

•             Αποθήκευση, έλεγχος υλικών προϊόντων καθαρισμού

•             Τήρηση των διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας όπως αυτές καθορίζονται από την εταιρεία

•             Εκτέλεση και τεκμηρίωση δραστηριοτήτων επιθεώρησης και συντήρησης

•             Εκτελεί οποιαδήποτε άλλα καθήκοντα του ανατεθούν

ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΠΡΟΣΦΕΡΟΝΤΑΙ:

•             Φιλόξενο εργασιακό περιβάλλον

•             Συνεχή εκπαίδευση

•             Ικανοποιητικό πακέτο αμοιβών / 13ος μισθός/ Κοινωνική ασφάλιση

•             Δωρεάν γεύμα εν ώρα εργασίας, υπόκειται στην πολιτική της εταιρείας

ΑΙΤΗΣΕΙΣ:

Αποστολή αιτήσεως: επισύναψη πρόσφατου Βιογραφικού Σημειώματος και σχετικών πιστοποιητικών/βεβαιώσεων στην ηλεκτρονική διεύθυνση: [email protected] αναφέροντας τη θέση: Καθαρίστριες.

Για περαιτέρω πληροφορίες απευθυνθείτε στο τηλ. 24505100 ή μέσω της ιστοσελίδας www.edenresort.com.cy

Αιτήσεις που υποβλήθηκαν στο παρελθόν δε θα ληφθούν υπόψη για αυτό οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να υποβάλουν νέα αίτηση. Όλες οι αιτήσεις θα εξεταστούν και θα τύχουν άκρας εμπιστευτικότητας.

Eveningfall Investments Ltd, Λεωφ. Αμμοχώστου αρ.38, 7562 Τερσεφάνου, Λάρνακα.