ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Ζητείται Γραμματέας και Τεχνικός Η/Υ

13:38 - 16.02.2018

Ζητείται από την εταιρεία Megabet Plus Ltd για πλήρη απασχόληση γραμματέας και τεχνικός ηλεκτρονικών υπολογιστών και δικτύων. Ζητείται Τεχνικός ηλεκτρονικών υπολογιστών και δικτύων.

Προσόντα:
Δεξιότητες διαχείρισης και αποτελεσματικής συντήρησης Η/Υ.
Μεθοδικότητα στη χρήση, διαχείρηση ενός Η/Υ.
Παρατηρικότητα και νηφαλιότητα στον εντοπισμό τεχνικών προβλημάτων και στην αποκατάσταση τους.

Καθήκοντα:
Εγκατάσταση Η/Υ με τα προγράμματα.
Εγκατάσταση δικτύου.
Επεξήγηση των προγραμμάτων στους πελάτες.
Επιδιόρθωση Η/Υ.
Γνώστης εγκαταστάσεων δικτύου.

Ζητείται Γραμματέας:
Ζητείται από την εταιρεία Megabet Plus Ltd για πλήρη απασχόληση γραμματέας με πολύ καλή γνώση αγγλικών, MS Office και ικανότητες οργάνωσης.

Προσόντα:
Άριστη γνώση αγγλικών.
Πολύ καλή χρήση ηλεκτρονικών υπολογιστών (MS Office)
Οργανωτικές ικανότητες και υπευθυνότητα.
Ευχάριστη προσωπικότητά και ικανότητα επικοινωνίας.

Καθήκοντα:
Διαχείριση υποδοχής και ενημέρωση αρμόδιου τμήματος.
Γενική αρχειοθέτηση γραφείου.
Άριστη ικανότητα προφορικής και γραπτής επικοινωνίας.
Διαχείριση ηλεκτρονικής αλληλογραφίας

Βιογραφικά όπως αποσταλούν στην ηλεκτρονική διεύθυνση [email protected] μέχρι τις 3 Μαρτίου 2018.

Όλα τα βιογραφικά θα διαχειριστούν με αυστηρή εμπιστευτικότητα και οι υποψήφιοι της δεύτερης φάσης αξιολόγησης (συνεντεύξεις), θα ειδοποιηθούν τηλεφωνικά.